Zvýšení bezpečnosti

100% spolehlivost a 100% stabilitu systému nelze již dále posouvat.

Zvýšili jsme bezepčnost jádra aneb "dá si někdo čaj?"

Jádro VIS9® prochází velkými a revolučními změnami. Díky těmto změnám nelze již dělat neautorizované změny v kódu jádra. To, na co narazíte v kódu VIS9®, je pouze čaj.
("čaj" je výraz pro zašifrovaný, komprimovaný respektive nečitelný text)

Zabezpečili jsme také vaše projekty ve VIS9®Developer

Dokonce ani v kódu nově vytvořených či nově zkompilovaných funkčností si moc nepočtete. Vaše vlastní programy, které vytvoříte, jsou od teď chráněny před případnými záškodníky. Od verze VIS9.3.2546 jsou programy, které vytvoříte ve VIS9®Developer, pro starší verze systému nečitelné. Nová verze VIS9® samozřejmě dále pracuje se staršími programy, vytvořenými ve starších verzích, jako jsou například ovladače Laserů MAZAK, Builder, PLANT a další.


Nový kód VIS9® typu Čaj.

Váš program který jste vytvořili ve VIS9®Developer jednoduše otevřete v nové verzi VIS9 a znovu zkompilujte. Získáte tak zabezpečený soubor, který je pro náhodného hackera zcela nečitelný. Nově nelze ani zmapovat volání funkcí vašeho programu, natož kód dekompilovat. Dekompilace bude umožněna ve vyšších verzích VIS9®Developer, ale pouze v případě, že tuto funkci povolíte při kompilaci.

100% spolehlivost

100% spolehlivost a 100% stabilitu systému nelze již dále posouvat. Proto ani toto vylepšení nemá na spolehlivost a 100% stabilitu VIS9® žádný vliv. Dále se můžete na VIS9 plně spolehnout.

Další změny

Verze VIS9.3.2546 byla uvolněna bez většiny interních zabudovaných aplikací do jádra pro Beta testování vašich nových aplikací ve VIS9®Developer.

Stažení Betaverze jádra