Youtube

A je to tu! Nyní si můžete zpříjemnit život novinkami o VIS9 ve formě video zábavy.

Spustili jsme Youtube video kanál

Tak konečně po dlouhém plánování jsme konečně spustili dlouho očekávaný video kanál.

Můžete si tak nyní v pohodlí vašeho domova spustit tento videokanál a dozvědět se o novinkách v systému ve videopodbě.

Kvalitní obraz, zvuk i obsah

Víme jak je těžké najít na youtube kvalitní obsah, a proto se obzvlášť se soustředíme na vysokou kvalitu jak po obsahové stránce, tak především je pro nás velmi důležitá zvuková kvalita. Všechna videa jsou pochopitelně ve Full-HD rozlišení a snímkování 25p. Zvuk je vždy v kino-kvalitě, takže si na své přijdou i audiofilové.

Vždy se snažíme, aby video bylo krátké a mělo také rychlý spád. Tomu vděčíme výbornému střihu v profesionální střižně.

Chceme, aby naše videa byla pro vás vždy mimořádným zážitkem a, aby jste se o videa rádi podělili se svým okolím.

Bereme tuto část podpory VIS9 obzvlášť vážně a nenecháváme nic náhodě. Každé video podrobujeme velmi pečlivé přípravě a chceme, aby bylo sledování našich videí pro vás vždy velmi příjemnou a nevšední zábavou.

Podrobte naše videa náročným testům

Spusťe si naše videa buď na televizi s kinozvukem, či na vašem mobilním zařízení s vysoce kvalitními sluchátky. Věříme, že vám zvuk našich videí pohladí srdce. Máme v edičním plánu přípravu dlouhé řady kvalitního obsahu, takže samotný odběr bude pro vás opravdu vždy příjemný.

Aby vám už nic neuniklo!

Tak honem rychle, přihlásit se k odběru novinek, ať už vám neunikne vydání žádného nového videa. Nenechte si už nic utéct.

Youtube kanál

Publicita

Pro nás je publicita velmi důležitá. Publicita přináší totiž prostředky, které používáme pro další rozvoj systému tak, aby vám přinesl, co nejlepší zážitky a pokud jste firma, tak i ty výsledky hospodářské, které jak již víte, jdou do několikanásobků nákladů na provoz VIS9.

Řekněte o nás také svým přátelům a firmám se kterými spopracujete. Vytvoříme tak společně velmi silné zázemí, jakousi spolupracující síť pro nás všechny. Budeme si navzájem rozumnět a budeme moci také mnohem lépe spolupracovat na společných cílech, které povedou k prospěchu a hlavně zisku každého z nás.

Zázračný systém

Často se mluví o VIS9 jako o zázraku, a on to zázrak skutečně je. Každý, kdo to zkusil už ví, že to tak je. Konečně kdo to kdy viděl, aby celý systém byl v jednom souboru, rovnou z něj fungoval a ještě tak neuvěřitelně rychle. Aby firmám šetřil miliony na nákladech, zlepšoval pocit z práce nebo, aby systém rovnou sám o sobě fungoval jako velmi rychlý video server pro mobilní telefony a počítače v domácí či firemní síti. A ještě, aby vám někdo dával k tomu další rozšiřující software, který nikdo jiný nemá a ještě ke všemu navíc zadarmo?

Takže děkujeme za takové ohlasy, slyšíme to rádi. Možná někdy uděláme také stránku referencí, kde ty nejzajímavější vystavíme. Tak jentak dál, hodně zdraví, štěstí a děkujeme za vaší přízeň.

Koneckonců, tenhle kanál je výsledkem nás všech.

váš Youtube kanál