Staňte se opět nezávislí.

Vyvinuli jsme první opravdový webový operační systém na světě. A nyní už konečně můžete mít svá data a aplikace pod kontrolou, odkudkoli se rozhodnete. Budete tak jedineční a vaše soukromí bude opět jen vaše. Mezitím však neztratíte svou dostupnost, jen odteď bude zase pouze ve vašich rukou. Kdo a co se o vás dozví, jestli vůbec a jak vás bude moci kontaktovat, bude zase jen na Vás.

Stanete se tak opět velkými osobnostmi s jedinečným osobním kouzlem a šarmem.

Žádné nechtěné aktualizace

Ačkoli systém neustále rozvíjíme a posouváme kupředu, nenutíme vám žádné aktualizace. Někdy prostě přijdete na to, že žádné aktualizace vlastně ani nepotřebujete. Zkrátka, pokud se vám líbí verze systému, kterou právě používáte, nechte si ji třeba celý život - co je komu do toho? Pokud vás zajímají novinky, čas od času koukněte na stránky vis9.eu nebo ještě lépe na stránky visdom.cz a dozvíte se, co je nového. Kdykoli si pak budete moci stáhnout novou neomezenou verzi, a to vždy zdarma.

Vytvořte si vlastní svět, který bude jen váš

Posuňte se na další úroveň (či jestli chcete level). Vytvořte si kompletně celý svůj svět. Nehodláme vás nijak omezovat ani kontrolovat. Takže pro vás připravujeme nejrůznější nástroje, které posouváme stále dopředu tak, aby měly pro vás maximální užitek a sloužily k vaší radosti.

Váš svět, Vaše pravidla!

Žádné složité licenční podmínky

Používejte si VIS9®, jak chcete, platí v podstatě jen jediné pravidlo. Pokud jste firma zaplaťte licenční poplatky. Pro všechny ostatní je a bude od nás ke stažení vždy zdarma.

V jednoduchosti je síla

Vracíme tomuto soudobému „klišé“ jeho původní význam. Systém je úmyslně vytvořen velmi jednoduše, abyste se v něm mohli snadno pohybovat a kontrola zůstala vždy ve vašich rukou. Jednoduchost znamená také rychlost a spolehlivost. Nezavádíme žádné složité algoritmy a všechny funkčnosti se snažíme udržovat maximálně jednoduché, a tím i efektivní.

Proč si tak často přečtete o průmyslu

Jde o systém financování tohoto systému. Kromě toho, že chceme tento systém poskytovat fyzickým osobám a domácnostem zdarma, chceme také systém posouvat stále dál. Rozhodli jsme se tento systém financovat prodejem licencí průmyslovým firmám. Ty mají velký potenciál ke generováním úspor ve výrobním procesu pomocí VIS9®, který jde i do miliónů Kč měsíčně. Záleží vždy jen na jejich tocích na výrobních nákladech. Věříme, že velmi nízké provozní náklady systému a jeho mnohonásobná návratnost přesvědčí výrobce k otestování systému v jejich prostředí a díky tomu se přesvědčí, že nejde jen o plané sliby.

Řešíme věci, které ostatní zcela přecházejí, za cenu, která je zcela zanedbatelná a nahrazujeme drahé systémy, a to velmi efektivním, moderním a levným způsobem.

Využití starého železa

VIS9® pracuje tak efektivně, že jej můžete používat na starých a pomalejších počítačích a nemusíte se bát, že by to systém nezvládl.

Konečně svobodní

I bez internetu máte vždy k dispozici plně celý systém. Nepotřebujeme si nic stahovat a ani nic odesílat, všechno umíme sami. Nezajímá nás váš obsah a upřímně: Netušíme, proč by někoho měl.

Participace na vývoji

Systém je vytvořen jako komunitní operační systém. Je tedy možné za jistých podmínek participovat na jeho vývoji. Potřebujete k tomu mít pouze platnou průmyslovou licenci a zaplatit stimulační poplatek. Pokud je požadovaná funkčnost v souladu s naší filozofií, funkčnost do systému implementujeme.

Zálohování

Všechna data se ukládají na vaše lokální úložiště a tam také zůstanou. Pokud se rozhodnete systém zálohovat, stačí si zkopírovat jednu složku ze serveru, a to i za plného provozu. Pro maximální bezpečnost pak doporučujeme mít alespoň dvě zálohy na dvou místech, která jsou odpojena od internetu a na zcela jiných adresách.

Nové verze

Ačkoli systém umožňuje, abyste si stahovali nové verze jeden od druhého, doporučujeme stažení z oficiálních stránek výrobce. Jen tehdy si můžete být jisti, že s kódem opravdu nikdo nemanipuloval a drží standardy vysoké kvality a nezneužitelnosti. VIS9® je v důsledku program jako každý jiný, dá se rozebrat, upravit a znovu opět složit.

Financování

Nechceme startupy, věříme v dobré hospodářství a rozhodně nechceme štěpit kapitál na drobné investory, kteří následně pouze zatěžují zisk, který je využíván pro rozvoj systému.

No a přání na konec

Moc si přejeme, aby se vám tento systém a celá jeho filozofie zalíbila. Řeknete o systému lidem kolem sebe a pomozte nám systém rozšířit a umožnit nám tak lepší financování i mnohem rychlejší vylepšování, už jen tím, že budeme schopni najmout a zaměstnat více programátorů. Nakonec to děláte pro sebe.

Máme pro vás v šuplíku připraveno ještě mnoho skvělých nápadů, které značně vylepší váš život. Přejeme si, aby tento systém každodenně pomáhal vám i vašim dětem a vašemu okolí. Systém je připraven pro vás pracovat dnem i nocí a starat se o vaše pohodlí.