Díky tomu, co se v poslední době v Evropě, ale hlavně v naší krásné České zemi děje, je zapotřebí sáhnout ke konkrétním řešením.

Pomáháme stavět Český a Evropský průmysl zpět na nohy

Matematika je jasná. VIS9® za pouhých 35.904,-Kč/ročně dokáže významně zvednout efektivitu výrobního procesu a ušetřit tak statisíce v měsíčních nákladech. Motivuje zaměstnance k lepším výsledkům, a pomáhá zkracovat prostoje výrobních prostředků.

Firmám tak zbývají prostředky na rozvoj a investování do rychlejšího a šetrnějšího výrobního procesu.

Zrychlení pasivní komunikace

Díky promyšlenému systému pasivní komunikace se k manažerům výrobních procesů dostávají informace rychleji než zapnou počítač či rozsvítí displej mobilního telefonu.

Děláme jen to, co má smysl.

Protože naše data zobrazujeme přehledně, jednoduše a velmi rychle, posouváme hranice výkonu obsluhy výrobních strojů na samotnou hranu maximálního výkonu.

Šetříme energii

Díky tomu, že naše systémy nevyžadují žádné zbytečné počítače, ale využívají funkce SmartTV, jsou tak jednodušší, šetří energii i tím, že nemusíme používat žádné další počítače pro řízení obrazovek a terminálů. Tím zároveň šetříme náklady na revitalizaci, správu a nákup výpočetní techniky.

Je třeba jednat rychle!

V důsledku toho také odpadá zbytečná finanční zátěž a nová rozšíření tak procházejí rychleji schvalovacím procesem ve vaší firmě.

Pomáháme šetřit peníze ve vaší firmě

Protože jsou naše technologie vyvíjeny s důrazem na nízké provozní náklady, nechceme abyste platili za žádné další dodatečné aplikace. Tyto aplikace vám dodáváme zdarma. Jediné, co platíte jako firma, je licenční poplatek za náš operační systém. Počty serverů, smart televizí, strojů a pracovišť, které monitorujete, či pracovních stanic, na kterých systém provozujete jsou jen na vás, protože je vše zdarma.

Pomáháme vést váš podnik efektivně a s velmi nízkými provozními náklady.

Licence VIS9