Vše už zůstane konečně jednou provždy uhledně setříděné, zařazené a na jednom místě.

Uspořádejte si navždy svá domácí videa, hudbu, fotografie a knihy.

Jedním z hnacích motorů vývoje VIS9® byla právě tak zvaná mediatéka, která je také stále předmětem vývoje, avšak některé nástroje mediatéky jsou ve VIS9® již nějakou dobu běžně dostupné.

homeTube

Jednoduché procházení vašich domácích a soukromých videí, je jedním z nejdůležitějších faktorů pro dobrý zážitek. Proto jsme vyvinuli a integrovali do VIS9® tento nástroj. Díky němu se k videím dostanete pomocí počítače, mobilního telefonu, ale i tabletu. K těmto videím lze přistupovat také pomocí takzvaných "citací".

Data jsou uložena ve speciální složce, kdy podle její struktury lze přistupovat k videím v několika úrovních. Celkový přehled je pak jednoduchý a působí tak uceleným až návykovým dojmem.
Vyzkoušejte si homeTube

CD přehrávač

Tento přehrávač samozřejmě nepřehrává fyzická CD, ale pracuje velmi podobně. Přehrává archvní soubory jako jsou MP3 a WAV.

V současnosti pracuje pro jednoduchost v souborovém režimu, je velmi jednoduše ovladatelný a velice stabilní. Pokud máte VIS9® na síti, a své soubory jste uložili tak, aby byly viditelné z VIS9®, bude možné takové soubory přehrávat odkudkoli. Přehrávač chápe abecedně seřazené soubory v jedné složce, jako jednu kolekci k přehrání. Je to podobné jako u stažených audioknih.

Přehrávač naleznete v prostředí VIS9® a Spustí se automaticky po kliknutí na libovolný audio soubor. Jsme přesvědčeni, že si tento přehrávač rychle oblíbíte.

photoAlbum

Pro rychlý přístup k vašim knihovnám fotografií, jsme vytvořili nástroj photoAlbum. Data jednotlivých jsou uložena ve speciální složce a přístup k nim je opravdu velmi jednoduchý a rychlý.
Vyzkoušejte si photoAlbum

Indexace knihovny

Systém k nalezení využívá nervové sítě. Tyto sítě je třeba nyní ručně aktualizovat pokaždé, kdy dokončíte změněny ve struktuře archivních dat. Do budoucna se budou data indexovat ihned při vložení do systému.