Hledá se výrobce SmartTV

Naše nápady a realizace nemají hranice, proto jdeme i tentokrát o hodně dál.

V součané chvíli hledáme výrobce Smart TV, který se s námi bude podílet na průmyslu 4.0. Řešení máme, je to velice jednoduché a většina výrobců má toto řešení již vytvořené. Stačí se toho jen nebát.

Kouzlem tohoto řešení je mimojiné fakt, že se toto řešení bude dát využít také v domácnosti a vyřeší tak spousty problémů s užíváním SmartTV v domáconsti. Dokonce jim ani nebude tolik vadit, že je jejich TV tak strašně pomalá.

U nás nyní probýhá lazení aplikace pro Android Smart TV, která umožní použití qScreen tentotkrát ovšem s maximálním využitím plochy obrazovky. Tedy bez nepříjemného hormího pruhu. Pochopitelně vás budeme informavat o finálním vydání takové aplikace, zde na VISDOM.CZ

Jste-li tedy výrobce SmartTV

Pokud chcete být první, kdu bude tuto funkci podporovat a tím zvýšit dočasně poptávku, ale hlavně využitelnost vašich výrobků ve více oblastech lidské činnosti, kontaktujte nás zde.

Domácí uživatelé, průmyslníci či podnikatelé

Na co se tedy můžete těšit? Velké úspory nákladů na provoz moderních technologií. V současnosti nejspíš máte řešení, které vyžaduje připojení počítače k televizi, platíte případně pronájem, za každou obrazovku zvlášť, nebo takovou funkci vůbec nemáte.

Naše řešení (v prvním případě Android Smart TV) umožňuje již nyní zdarma připojit vaší SmartTV, bez nutnosti pořizování dalšího počítače. Aplikace pouze rozšíří a zjednoduší zprovznění této funkce. Televize je pak ovládaná pomocí systému VIS9.

Jak to funguje?

Televize je pouze připojena do elektrické zásuvky a k počítačové síti. V nouzi postačí i WI-FI. Samozřejmě je zde předpoklad, že máte v této síti funkční VIS9 server.

VIS9 je vybaveno funkcí qScreen, který umožňuje ZDARMA inteligentní řízení všech průmyslových obrazovek ve vaší firmě, podobně jako potkáváte obrazovky na letištích, autobusových či vlakových nádražích, v metru, nebo v obchodních centrech. Příjemné na tomto řešení je fakt, že je naprosto jedno, kolik takových obrazovak řídítě. Ušetříte jednak na pořizovacích nákladech, kdy nepotřebujete PC, aby bylo možné obrazovku ovládat, ale i na energii, protože napájíté pouze jedno zařízení. Dále to jsou ekonomické náklady, kdy v rámci využití jedné licence provozujete neomezený počet takovýchto obrazovek.

Obsah se pak velmi jednoduše nastavuje základním HTML5 kódem, který umožňuje od zobrazování textu, přes obrázky, zvuky k videím či interaktivním prvkům - zkrátka všeho, co umí webová stránka.

Přes tento systém je pak možné na každé obrazovce nastavit něco jiného, ale také například vyhlásit poplach, či bezpečnostní cvičení, reklamu, hodnocení a motivace.