Digitální archiv

Nyní si můžete užít jednu z původně základních funkcí VIS9 - digitální archiv.

Co to je digitální arichiv?

Přestavte si, že máte každý dokument ve své firmě či domácnosti pečlivě uložený, očíslovaný a popsaný. Vždycky víte kde ho najít a ještě k tomu ho máte okamžitě k dispozici 24h denně.

Možná to ani netušíte, ale hodně velkých korporací již dnes takové systémy využívá. Mají dokonce tak zvaná skenovací centra, která jsou schopna zpracovat až desítky tisíc dokumentů za jednu hodinu. Například, každý dokument, který jste podepsali v pojišťovně nebo v bance je naskenován, popsán a originál uložen do katalogizované krabice kdesi v podzemí.

A nyní si můžete s VIS9 tuhle vychytávku užit i vy a opět získat nějaký ten náskok před konkurencí a k tomu jako bonus opět spoustu ušetřeného času. Již žádné hledání dokumentů, smluv, faktur od energetických či telefonickcých úřadů. Jediné, co potřebujete je, dokument naskenovat nebo vyfotit a importovat do digitálního archivu.

Hlídání duplicit

A co bychom to byli za tým VIS9, kdybychom nepřihodili tu nejbombastičtější věc na konec? Vložená data jsou při importu kontrolována na duplicity. Takže pokud jste dokument již jednou do archivu nahráli, dokument se podruhé již nenahraje. Dokonce takový soubor může mít i jiný název či datum. Například dvakrát stažené video či PDF dokument z internetu podruhé už nenahrajete.

Super rychlé otevírání PDF

Jak jste již zvyklí z VIS9 Sheets, je i tento systém neuvěřitelně rychlý v otevírání PDF. Takže žádné čekání na načtení PDF, hezky pěkně klik-blik.

Velikost dokumentů

Dokumenty mohou mít velikost až do 2GB. Fascinující je pak fakt, jak rychle se nahrají. V současnosti nenaleznete na trhu rychlejší prohlížeč PDF než je VIS9.

Tak šup! Stáhnout poslední verzi VIS9 a jdeme na to!

Aktuální verze VIS9