Oblíbený descriptor a přímá podpora QR kódů je tady

Dnes máme pro vás dvě skvělé novinky!

VIS9®Descriptor

Opět jsme obohatili jádro VIS9®. V nové beta verzi jsme do jádra experimentálně integrovali průmyslem a vývojem oblíbený VIS9®Descriptor, který je inspirován technologií MarkDown.

Nyní je možné přímo ve VIS9® zobrazovat upravovat .QMD a .MD soubory, které vynikají vysokou rychlostí editace dokumentace na úrovni textového editoru.

V oblasti průmyslu a SW vývoje je tento nástroj velmi oblíbený, protože jeho výstupy jsou velmi efektivní a snadno přenositelné na jiné systrémy a platformy. Umožňuje geniálně jednoduchým způsobem vytvářet dokumentaci a tím velmi zrychluje veškerou operativu spojenou s řízením podniků, vývoje a popisu nových produktů.

Takto vytvořená dokumentace je velmi snadno tisknutelná a čitelná.

Dovolte nám, aby se Vám VIS9®Descriptor představil sám sebou.

Představení Descriptoru Deskriptorem

Přímá podpora QR kódů ve VIS9®

Nyní jádro VIS9® dokáže napřímo generovat a zpracovávat QR kódy bez nutnosti použití jiných systémů. Není tedy třeba být zavislí na externích ONLINE službách.

Stačí zavolat jádro, které vám obrazem vrátí požadovaný QR kód. Ale ani to není vše...

Zabudovaná čtečka QR kódů

VIS9® má zabudouvanou čtečku QR kódů, která promění jakýkoliv mobilní telefon s fotroaparátem ve čtečku QR kódů, kterou máte pod kontrolou ve vašem výrobním procesu. Tedy opět bez jakéhokoliv externího ONLINE systému.

Pokračujeme ve vylepšování zabezpečeného jádra, a přidáváme nové funkčnosti.

Stažení Betaverze jádra s podporou QR kódů a Descriptorem